Na zdjęciu znajdują sę dwie kobiety na wózkach oraz mężczyzna z protezą nogi siedzący na sofie. Wszyscy uśmiechają się i rozmawiają, kobiety piją kawę z filiżanek.

Pełne inspiracji spotkania dla osób z niepełnosprawnościami i ich bliskich

Od kwietnia zeszłego roku Fundacja Avalon organizuje cykliczne spotkania, podczas których rozmawiamy na różne tematy związane z codziennością osób z niepełnosprawnościami. Na każde wydarzenie zapraszamy wyjątkowych prowadzących, dysponujących wiedzą ekspercką z danej dziedziny. Spotkania są okazją do rozwoju osobistego, wymiany doświadczeń, zdobywania nowej wiedzy i budowania pewności siebie w przyjaznym środowisku.

Już w marcu 2024 rozpoczynamy kolejny cykl! Poniżej znajduje się harmonogram oraz tematyka najbliższych spotkań:

• 29 marca – Warsztaty z autoprezentacji. Jak prosić o pomoc? Link do wydarzenia na Facebooku.
  • 26 kwietnia – Budowanie poczucia atrakcyjności u osób z niepełnosprawnościami. Spotkanie z Katarzyną Hajdugą, terapeutką i trenerką mentalną.
  • 17 maja – Jak radzić sobie z zachowaniami trudnymi u dzieci? Spotkanie dla rodziców (dzieci pełnosprawnych i z niepełnosprawnością) z psychologiem dziecięcym.

Każde spotkanie odbywa się w godzinach 17:00-18:30 w siedzibie Fundacji Avalon przy ul. Domaniewskiej 50a w Warszawie. Na spotkania obowiązują zapisy mailowe: [email protected]. Liczba miejsc ograniczona!