Na grafice sylwetka człowieka, trzymającego kalendarz z datą 01.2016

Program do rozliczeń PIT 2015/2016!

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT 2016!

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online
  2. Wypełnij druki w prostym kreatorze
  3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia ekspertów.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy, bezpłatny i bardzo prosty program do rozliczeń PIT 2016! W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć konkretną osobę, należy kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać nazwisko Podopiecznego w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu „Cel szczegółowy” musi się znaleźć nazwisko i numer subkonta Podopiecznego.

W przypadku pozostawienia pustego pola, 1% zostanie przekazany na rzecz Fundacji.

Mogą Państwo skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Grafika z napisem epity 2015 uruchom

Program e-pity Copyright 2015-2016 e-file sp. z o.o.