Napis Dziękujemy za Wasze wsparcie, Razem udało nam się zebrać 12200,62 zł

Podsumowanie akcji sprzedażowej ze sklepem Smak Natury

Przez cały wrzesień klienci Smaku Natury kupując produkty mogli nie tylko zadbać o swoje zdrowie, ale też wesprzeć działania jednego z trzech projektów Fundacji Avalon. W dzisiejszych czasach kwestia zdrowego odżywiania i poszukiwania ekologicznych produktów przestaje być modnym trendem goszczącym wśród nielicznych, a staje się świadomym wyborem i stylem życia dla większości ludzi. Specjalna akcja sprzedażowa miała na celu zwrócenie uwagi na potrzeby osób z niepełnosprawnościami w Polsce.

12 200,62 zł – dokładnie tyle zostanie przekazane na rzecz Fundacji Avalon w wyniku wspólnej wrześniowej akcji sprzedażowej.

Przez cały miesiąc klienci sklepów stacjonarnych Smak Natury oraz sklepu online pyszne.eko.pl mogli zadecydować na jaki cel sklep przekażą 3% wartości swoich paragonów.

W ten sposób można było wesprzeć działania Projektu Sekson, Centrum Aktywnej Rehabilitacji Avalon Active bądź Centrum Pomocy Uchodźcom z Niepełnosprawnościami.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję, a w szczególności firmie Smak Natury. Wasza pomoc ma moc!