Na grafice człowiek trzymający kalendarz z datą 01.2017

Podsumowanie działalności Fundacji w roku 2016 – infografika

To już kolejny rok naszej działalności. Poniżej graficzne podsumowanie tego co udało się nam zdziałać w 2016 roku. Obiecujemy, że w kolejnym roku będzie tego wszystkiego jeszcze więcej! Dziękujemy wszystkim, którzy są z nami 🙂

Infografika podsumowanie roku 2016. 11265 godzin rehabilitacji przeprowadzili nasi fizjoterapeuci, pomogliśmy naszym podopiecznym w sfinansowaniu kosztów leczenia, rehabilitacji, transportu oraz niezbędnych wydatków życia codziennego na łączną kwotę 18,8 mln złotych, prawie 5500 osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych zostało objętych naszą pomocą, zrealizowaliśmy ponad 7000 wniosków o dofinansowanie, a średni czas realizacji wniosku to 18 h 53 min 08 sek, 99% podopiecznych jest zadowolonych z naszego wsparcia.