Na grafice człowiek na wózku elektrycznym trzymający kalendarz z datą 01.2022

Poszukiwany_a Asystent_tka PR

Lubisz pisać i masz głowę pełną pomysłów? Masz wysoką wrażliwość na drugiego człowieka i ważne jest dla Ciebie, by praca miała sens?

Jeśli na większość pytań odpowiadasz „tak”, to szukamy właśnie Ciebie!

Kim jesteśmy? Jedną z największych organizacji pozarządowych w Polsce wspierających osoby z niepełnosprawnością i przewlekle chore. Wierzymy, że osoba z niepełnosprawnością może być samodzielna i aktywna w każdej sferze swojego życia. Zależy nam na zmianie postrzegania niepełnosprawności przez społeczeństwo i same osoby z niepełnosprawnością. Wspieramy poprzez rehabilitację, umożliwiamy dofinansowanie wydatków związanych z realizacją indywidualnych celów i pasji. Dajemy możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie. Ciągle się rozwijamy i wprowadzamy nieszablonowe rozwiązania. Z nami bariery nie istnieją!

Do naszego Zespołu Komunikacji i Promocji prowadzimy rekrutację na stanowisko: Asystent/tka PR

Na co dzień do Twoich głównych obowiązków należeć będzie:

• bieżąca współpraca z przedstawicielami projektów Fundacji Avalon w celu pozyskania informacji o ich działaniach,
  • przygotowanie draftu materiałów prasowych,
  • wyszukiwanie informacji,
  • kontakt z przedstawicielami mediów,
  • pomoc w organizacji wywiadów,
  • redagowanie tekstów przygotowanych przez innych,
  • obsługa strony biura prasowego organizacji,
  • wsparcie realizacji innych działań specjalisty ds. PR i komunikacji zewnętrznej
  • wsparcie innych Działu Komunikacji i Promocji w codziennych i niecodziennych wyzwaniach.

Wyślij do nas CV, jeśli:

• potrafisz konstruować dłuższe wypowiedzi tekstowe
  • kreatywność i zacięcie dziennikarskie to Twoje cechy,
  • potrafisz pracować pod presją czasu,
  • nastawiasz się na rozwój, pro-aktywność oraz doskonalenie własnego warsztatu,
  • znasz i potrafisz obsłużyć narzędzia pakietu MS Office,
  • posiadasz rozwinięte kompetencje kulturowe a także wrażliwość społeczną i empatię
  • lubisz pomagać innym i chętnie się uśmiechasz.

Dodatkowym atutem będzie:

• znajomość środowiska osób niepełnosprawnych,
  • doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych,
  • doświadczenie w pracy w zakresie social mediów, PR, marketingu lub zainteresowanie tymi obszarami.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

• podpiszemy z Tobą umowę o pracę lub inną, jeśli taka będzie Twoja decyzja;
  • otrzymasz niezbędne narzędzia pracy;
  • jesteśmy fajnym, różnorodnym, dynamicznym i wspierającym zespołem, w którym dobrze się pracuje;
  • jesteśmy dużą i uznaną, a jednocześnie jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się organizacji pozarządowych w Polsce;
  • damy Ci możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • weźmiesz udział w realizacji ciekawych, angażujących i nowatorskich projektów;
  • mamy wygodne biuro na warszawskim Mokotowie z pyszną kawą z ekspresu;
  • rozwiniesz swoje umiejętności i pogłębisz doświadczenie w nowoczesnej komunikacji PR;
  • zyskasz satysfakcję z pracy o wymiarze społecznym, czując, że Twoja praca realnie zmienia codzienność osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych w całej Polsce;
  • do umowy otrzymasz pakiet benefitów pozapłacowych;
  • swoją pracę będziesz mógł/mogła wykonywać częściowo zdalnie.

Wystarczy, że prześlesz swoje CV na adres:[email protected] z dopiskiem Asystent_tka PR.
W treści maila napisz 10 – 15 zdaniowe uzasadnienie dlaczego chciałbyś pracować w organizacji pozarządowej takiej, jak nasza Fundacja
.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Fundację Avalon.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie danych do procesów przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli:

Wyrażam dla Fundacji Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym zgodę na archiwizację i wykorzystanie przekazanych przeze mnie dokumentów aplikacyjnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 349 97 71, 796 324 328 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Asystenta/tkę Projektu, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody także do procesów przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz ich przenoszenia.

Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania.