Na grafice człowiek trzymający w dłoni kalendarz z datą 02,2022

Poszukujemy asystenta_ki do Działu Subkont

Poszukujemy Kandydatki/kandydata na stanowiska Asystenta/tki Projektu w zakresie: Kontakt w Dziale Subkont.

Zakres obowiązków:

• Praca z ludźmi
  • Bezpośredni kontakt z Beneficjentami
  • Udzielanie informacji i rozwiązywanie spraw nie do rozwiązania 😉
  • Bieżąca praca z dokumentami trafiającymi do biura Fundacji
  • Archiwizacja dokumentów
  • Wsparcie w bieżących obowiązkach pozostałych podzespołów
  • Wsparcie w działaniach komunikacyjnych Działu Subkont (zatem jeśli masz doświadczenie – zarówno prywatne jak i zawodowe – w prowadzeniu Facebooka, Instagrama bądź TikToka – będzie to dodatkowym atutem)

Wymagania:

• Dyspozycyjność w wymiarze 8h dziennie (7h dziennie w przypadku osób z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności)
  • Gotowość do pracy w biurze Fundacji
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dokładność i zaangażowanie

Oferujemy:

• Umowę o pracę
  • Pracę na pełen etat, w godzinach między 8 a 16
  • Wynagrodzenie po 3 miesięcznym okresie próbnym 3 681,43 zł brutto
  • Dodatkowe benefity po okresie próbnym (karta edenred i pakiet medyczny PZU)
  • Miejsce pracy: Domaniewska 50A Warszawa
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zostanie z nami na dłużej

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś/abyś podjąć pracę prześlij swoje CV na adres: [email protected]w tytule wiadomości wpisz „Rekrutacja dział subkont”

CV zbieramy do 28.02.2022 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Fundację Avalon.”

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie danych do procesów przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam dla Fundacji Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym zgodę na archiwizację i wykorzystanie przekazanych przeze mnie dokumentów aplikacyjnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36, 666 324 328 lub email: [email protected] Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected].

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Asystent/ka Projektu, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody także do procesów przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz ich przenoszenia. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania.