Na grafice człowiek, trzymający kalendarz z datą 01.2019

Poszukujemy Asystenta/tkę Projektu

Na co dzień do Twoich głównych obowiązków należeć będzie:

• bieżąca obsługa biurowa projektu,
  • przygotowywanie ofert i składanie zamówień dotyczących realizacji projektu,
  • współtworzenie treści na kanałach social media projektu,
  • pomoc techniczna przy imprezach i zajęciach sportowych,
  • pomoc w organizacji obozów i wyjazdach sportowych,
  • asystowanie osobom niepełnosprawnym,
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z innymi Fundacjami o podobnym profilu działalności,
  • monitorowanie poprawności przebiegu realizowanych projektów,
  • wsparcie recepcji fundacji i działu administracji w sezonie urlopowym,

Możesz liczyć na:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, wynagrodzenie po okresie próbnym w wysokości 2 300 zł netto,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • ciekawe doświadczenie w pracy na rzecz organizacji pozarządowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • interesującą pracę w młodym zespole i kontakt z ciekawymi ludźmi,
  • możliwość wyjazdów na imprezy organizowane przez Fundację,

Wymagania:

• dyspozycyjność i odpowiedzialność,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • samodzielność w działaniu, efektywność,
  • umiejętność szybkiej adaptacji,
  • kreatywność,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (EXCEL. WORD),

Dodatkowym atutem będzie:

• znajomość środowiska osób niepełnosprawnych,
  • doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych,
  • doświadczenie w pracy w zakresie social mediów, PR, marketingu

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś/abyś podjąć pracę prześlij swoje CV na adres: [email protected]

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Fundację Avalon.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie danych do procesów przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli:

Wyrażam dla Fundacji Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym zgodę na archiwizację i wykorzystanie przekazanych przeze mnie dokumentów aplikacyjnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel.  22 349 97 71, 796 324 328 lub email: [email protected] Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Asystenta/tkę Projektu, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody także do procesów przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz ich przenoszenia.

Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania.