Wizualizacja spersonalizowanych grafik dla podopiecznych fundacji Avalon.

Spersonalizowane grafiki do apelowania o 1,5% dla podopiecznych Fundacji Avalon

Rozpoczął się czas rozliczeń podatku, a wraz z nim możliwość apelowania o przekazanie odpisu 1,5% podatku. Wzorem lat ubiegłych przygotowaliśmy szablony do przygotowania spersonalizowanych grafik do wykorzystania przy apelowaniu.

Udostępniamy je w programie graficznym Canva – po przygotowaniu grafik zachęcamy do udostępniania ich na swoich kanałach społecznościowych (Facebook, Instagram). W skład pakietu wchodzą:

• zdjęcie w tle na FB
  • zdjęcie profilowe na FB
  • grafika do posta (na FB oraz na IG)

Grafiki można w prosty i szybki sposób edytować w programie graficznym Canva. Dla osób potrzebujących wsparcia przygotowaliśmy specjalną instrukcję dotyczącą edycji materiałów w tym programie.

Wszystkie materiały są dostępne w panelu beneficjenta w aktualności: Spersonalizowane grafiki do apelowania. Żeby przeczytać aktualność trzeba być zalogowanym w panelu beneficjenta.

W razie pytań prosimy o wiadomość na adres [email protected].