logo Avalon Extreme

Szukamy Asystenta/ki do projektu Avalon EXTREME

W związku z rozwojem projektu Avalon EXTREME, promującym sporty ekstremalne osób z niepełnosprawnością, Fundacja Avalon poszukuje osoby na stanowisko: Asystent /ka Projektu Avalon Extreme.

Jeśli chcesz współtworzyć wyjątkowy projekt sportowy; pracować przy nowatorskich projektach i jedynych w swoim rodzaju imprezach, prześlij swoje CV na adres: [email protected]

Na co dzień do Twoich głównych obowiązków należeć będzie:

• prowadzenie bieżącej działalności biurowej;
  • realizacja projektów od strony administracyjnej;
  • zbieranie wycen oraz składanie zamówień na materiały reklamowe;
  • prowadzenie bieżącej korespondencji mailowej;
  • pomoc techniczna przy imprezach i zajęciach sportowych
  • organizowanie zawodów i wyjazdów sportowych
  • asystowanie osobom niepełnosprawnym;
  • bieżąca działalność związana z obsługą drużyn i zawodników Fundacji;
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z innymi Fundacjami o podobnym profilu działalności;
  • monitorowanie poprawności przebiegu realizowanych projektów;
  • poszukiwanie możliwych sponsorów i alternatywnych źródeł finansowania działalności Fundacji;

Zdarzy Ci się także:

• rozstawiać flagi i banery w dziwnych lokalizacjach
  • rzucać kłody pod koła sportowcom z niepełnosprawnością
  • pracować po kolana w wodzie 😉

Możesz liczyć na:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, wynagrodzenie po okresie próbnym w wysokości 2 300 zł netto;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • ciekawe doświadczenie w pracy na rzecz organizacji pozarządowej;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • interesującą pracę w młodym zespole i kontakt z ciekawymi ludźmi;
  • możliwość wyjazdów na imprezy organizowane przez Fundację;
  • ekstremalnie dobrą zabawę!

Wymagania:

• umiejętność obsługi pakietu MS Office (EXCEL. WORD);
  • dyspozycyjność i odpowiedzialność;
  • umiejętności komunikacyjne;
  • samodzielność w działaniu, efektywność;
  • umiejętność szybkiej adaptacji;
  • kreatywność;
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • otwartość na nowe, odjechane pomysły

Dodatkowym atutem będzie:

• znajomość środowiska osób niepełnosprawnych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy w zakresie social mediów, PR, marketingu, dziennikarstwa, fundraisingu lub fizjoterapii
  • znajomość środowiska NGO

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś/abyś podjąć pracę na powyższym stanowisku, prześlij swoje CV na adres: [email protected]

W tytule wiadomości wpisz nazwę stanowiska: Asystent Projektu

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Fundację Avalon zgodnie z Ustawą z dn. 29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883. Wyrażam dla Fundacji Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym zgodę na archiwizację i wykorzystanie przekazanych przeze mnie dokumentów aplikacyjnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.) informuję, iż administratorem dobrowolnie podanych danych jest Fundacja Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82/1, 04-620 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a także archiwizacją i wykorzystywaniem danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.