Za zdjęciu siedziba fundacji Avalon przy ulicy Domaniewskiej

Z dniem 29 stycznia 2018 r. zmianie ulegnie adres siedziby Fundacji Avalon

Z dniem 29 stycznia 2018 r. zmianie ulegnie adres siedziby Fundacji Avalon z dotychczasowego na:

Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym
ul. Domaniewska 50A
02-672 Warszawa

Zmiana lokalizacji ma na celu ułatwienie naszym Podopiecznym i Pacjentom korzystania ze wszystkich projektów Fundacji, a nowoczesne i wygodne wnętrza nowej siedziby – zapewnienie im większego komfortu. Wszystkie szczegóły dotyczące nowej lokalizacji Fundacji Avalon zebraliśmy w formie wygodnego informatora, który można pobrać tutaj. Przybliżamy w nim m.in. kwestię dojazdu oraz wyjaśniamy, dlaczego podjęliśmy decyzję o przeprowadzce.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 796 324 328 lub mailowego: [email protected]

Ze względu na przeprowadzkę kontakt telefoniczny z Biurem Fundacji może być utrudniony.

Za wszelkie komplikacje bardzo przepraszamy.