Rysunek ośmiornicy, będącej symbolem portalu Helpuj.pl

Zamknięcie portalu Helpuj.pl i start zbiórek patronackich na Zrzutka.pl

Fundacja Avalon podjęła decyzję o zamknięciu portalu zbiórkowego Helpuj.pl, które nastąpi 31 maja 2024 roku. Tego samego dnia zakończone zostaną wszystkie trwające na nim zbiórki. Decyzję poprzedziły długie analizy, które pozwoliły nam znaleźć rozwiązania mające na celu doskonalenie współpracy z beneficjentami i darczyńcami.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy tworzyli społeczność Helpuj.pl!

Wyłączenie portalu nie oznacza, że zaprzestaniemy wspierać naszych podopiecznych w prowadzeniu zbiórek na leczenie, rehabilitację, codzienne potrzeby czy spełnianie marzeń. W miejsce Helpuj.pl uruchomimy nowe narzędzie, które będzie jeszcze większym wsparciem dla beneficjentów! Jest to system korzystania ze zbiórek patronowanych w serwisie Zrzutka.pl – bezpiecznej i łatwej w obsłudze platformie, która jest znana wśród wszystkich internautów w Polsce.

Na start przygotowaliśmy akcję promocyjną „Zrzutka na 100%!”, która potrwa aż do końca roku. Jeśli chcesz skorzystać z pierwszej Zrzutki Patronowanej i otrzymać na swoje subkonto wpłatę darowizny bez pobierania przez Fundację opłaty manipulacyjnej, przeczytaj regulamin akcji „Zrzutka na 100%”.

Zapoznaj się też z regulaminem korzystania ze zrzutek patronowanych dla beneficjentów Fundacji Avalon. Znajdziesz tam wszystkie zasady obowiązujące beneficjentów, którzy chcą skorzystać z nowego narzędzia.

Zastanów się, na jaki cel chcesz zorganizować swoją pierwszą zrzutkę! Pamiętaj, że tylko do końca roku możesz skorzystać z akcji „Zrzutka na 100%”. Zaplanuj swoje działania i skorzystaj ze wsparcia naszych fundraiserów, którzy chętnie podpowiedzą Ci, jakie kroki podjąć.

W przypadku pytań dotyczących funkcjonowania zrzutek patronowanych w serwisie Zrzutka.pl, skontaktuj się z naszym Działem Subkont: [email protected]