Na grafice napis: Sitwake Extreme challenge 3.09.2016, godz. 12

Zawody wakeboardowe dla osób niepełnosprawnych!

Zapraszamy na pierwsze w Polsce zawody wakeboardowe dla osób niepełnosprawnych i sprawnych – Sitwake EXTREME Challenge 2016!

Organizatorem imprezy jest Avalon Extreme – projekt Fundacja Avalon promujący sporty ekstremalne osób niepełnosprawnych (także rajdy samochodowe, rugby na wózkach, szybownictwo) oraz WAWA WAKE.

Na imprezie pojawią się Ambasadorzy projektu Avalon EXTREME – niepełnosprawni PRO sportowcy każdy z nich jest mistrzem swojej dyscypliny. Będziecie mieli też okazję usiąść w kokpicie extremalnej rajdówki dostosowanej do osób z niedowładem rąk i nóg – sterowanej za pomocą dwóch joysticków.

Zapraszamy! 3.09., o godz. 12, klub WAWA WAKE (Konstancin, k. Warszawy)

Program imprezy:

10:00 treningi

11:30 riders meeting

12:00 OFICJALNE OTWARCIE

12:30 eliminacje

14:15 przerwa na lunch dla zawodników, konkurs siłowania się na rękę, zawody na wózkach, ergometry, prezentacja rajdówki dostosowanej dla osoby niepełnosprawnej.

16:00 finały

17:00 rozdanie nagród

Na uczestników i zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Ultrabook Fujitsu Lifebook U745, nagroda główna: deska Fortuna 148 ufundowana przez Goodboards i Dobra DeskaTeam, pianki i kamizelki ufundowane przez Soöruz Poland, poncza, koszulki i czapki od wakeshop.pl, kaski od Megadecha, vouchery do wakeparków WakePlace, koszulki, gadżety i kupony zniżkowe FOX.SKLEP.PL, ubrania od CUNA!

Patronat medialny: Związek WakeboarduYOUCANWAKE.COM, Magazyn SWAY, Kobieca Reaktywacja, Radio Eska.