Na grafice zdjęcie pacjentki i fizjoterapeuty podczas ćwiczeń z rozciągania. Napis Wyniki Cross Challenge. Logotypy Avalon Active i Fundacji Avalon.

Znamy już wyniki konkursu #CrossChallenge ogłoszonego w ramach Centrum Aktywnej Rehabilitacji Avalon Active

Internauci, poprzez instruktażowe filmy przygotowane przez naszych fizjoterapeutów, poznawali różne metody ćwiczeń crossowych, a także uczyli się prawidłowego oddychania i rozciągania.

Spośród osób, które podjęły wyzwanie wybraliśmy trójkę zwycięzców, do których trafią vouchery na zajęcia Cross Treningu w Centrum Aktywnej Rehabilitacji Avalon Active, a także kettle, które na pewno pomogą w utrzymaniu formy.

Decyzja była trudna, gdyż wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną wytrwałością. Po burzliwych naradach wyłoniliśmy głównych zwycięzców:

• I miejsce: Monika Szynkowska – za kreatywne podejście do każdego ćwiczenia zachęcania do udziału w #CrossChallenge.
  • II miejsce: Dariusz Olszewski za konsekwencję w działaniu i udowodnienie, że ćwiczyć można wszędzie.
  • III miejsce: Szymon Pluciński – za maksymalne poświęcenie i wprowadzenie wyzwania na nowy poziom.

Serdecznie gratulujemy!

Wszystkim relacjonującym swoje zmagania dziękujemy za zaangażowanie. Fundacja doceniając hart ducha i aktywność wszystkich uczestników, postanowiła przyznać dyplomy oraz drobne upominki wszystkim uczestnikom wyzwania!