Amelia Kalinowska

Kalinowska, 18329
KRS

O mnie

Amelka ma 2,5 roku i pół roku temu zdiagnozowano u niej obustronny niedosłuch zmysłowo-nerwowy głębokiego stopnia, a co za tym idzie, zaburzenia rozwoju mowy. Wiąże się to z koniecznością zakupu aparatów słuchowych, które są refundowane tylko w niewielkim stopniu. Amelka potrzebuje intensywnej rehabilitacji, aby zacząć komunikować się (Amelka nie mówi) oraz dogonić rozwojowo inne dzieci.

Dodatkowo kiedy miała 6 miesięcy, lekarze stwierdzili u niej hipoplazję robaka móżdżku, która jest nieuleczalna. Objawia się zaburzeniami równowagi i koordynacji ruchowej, co wymaga intensywnej terapii, by w przyszłości mogła normalnie się poruszać.

Jest bardzo żywiołowym i pogodnym dzieckiem. Nie straszne jej trudności, z którymi musi codziennie się zmagać. Ona się nie poddaje, dlatego my zrobimy wszystko co w Naszej mocy, aby rozwijała się jak najlepiej i nie odstawała w przyszłości od swoich rówieśników.

Koszty aparatów i rehabilitacji przekraczają nasze możliwości finansowe, dlatego bardzo prosimy o wsparcie dla Amelki.

Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę fundacji Avalon z dopiskiem Kalinowska, 18329 wspierasz mnie w zmaganiach z codziennymi trudnościami.

Z góry dziękujemy za Wasze wielkie serca i wierzymy, że razem możemy o wiele więcej.

Numer konta

Materiały do apelowania

Moja wizytówka

Moja ulotka (darowizna)

Moja ulotka (1.5%)

Odsłon: 110
Ilość pobrań: 0

Przekaż darowiznę

Wybierz wysokość jednorazowej wpłaty
Wybierz sposób płatności
Nazwa odbiorcy
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
Numer konta
Tytuł przelewu
Kalinowska, 18329
Podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!
Pobierz druk przelewu
Podaj swoje dane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected].

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji przelewu w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. Dane będą udostępniane portalom płatniczym w celu procesowania Państwa płatności. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę zaznaczyć wpłatę anonimową lub poinformować nas o tym wysyłając maila na adres [email protected].

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.

Zorganizuj zbiórkę