Subkonto w Fundacji Avalon

Czy można przenieść środki z subkonta z innej organizacji na subkonto w Fundacji Avalon bez prowizji?

Tak. Fundacja Avalon gwarantuje wszystkim osobom, które mają założone lub dopiero założą subkonto, a następnie zlecą przelanie środków zgromadzonych w innej fundacji na subkonto w Fundacji Avalon, zaksięgowanie tego przelewu w całości, bez pobrania standardowej prowizji. Wystarczy, że prześlesz na adres [email protected] potwierdzenie przelewu lub informację jakiego przelewu z przeniesieniem środków mamy się spodziewać. Ważne, abyśmy mogli zidentyfikować przelew przychodzący i zaksięgować go bez prowizji lub zwrócić prowizję, jeśli przelew został już zaksięgowany na subkoncie.

Pamiętaj o weryfikacji umowy podpisanej z fundacją, w której masz aktualnie zgromadzone środki (czy zezwala na założenie drugiego subkonta i przeniesienie środków). Fundacja Avalon nie zabrania posiadania kilku subkont.

Z promocji można skorzystać jednorazowo.