Subkonto w Fundacji Avalon

Czy zakładając subkonto, muszę podpisać wszystkie zgody w Porozumieniu?

25 maja 2018 roku weszło w życie nowe Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO), które ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa Twoich danych osobowych. Fundacja Avalon dokłada wszelkich starań, aby dane wszystkich naszych beneficjentów posiadających subkonto były odpowiednio zabezpieczone. W związku z tym w §14 Porozumienia prosimy Cię o określenie, w jakich zakresach wyrażasz zgodę na korzystanie z przekazanych nam danych osobowych.

Podpisanie pierwszej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przekazanych w związku z zawieranym Porozumieniem jest warunkiem koniecznym do założenia subkonta. Oznacza to, że zgodę należy podpisać, abyśmy mogli na podstawie danych wpisanych w Porozumieniu założyć dla Ciebie subkonto do gromadzenia środków z 1,5% podatku i darowizn.

Podpisanie drugiej zgody na przetwarzanie Twojego wizerunku i danych osobowych w celach informacyjnych jest nieobowiązkowe. Zgodę należy jednak podpisać, jeśli chcesz, abyśmy na podstawie przesłanych nam materiałów (treść apelu i zdjęcie) utworzyli dla Ciebie indywidualny profil na stronie internetowej Fundacji Avalon oraz ulotkę oraz wizytówkę informacyjną w wersji elektronicznej i papierowej. Profil, ulotka i wizytówka ułatwią Ci apelowanie o wpłaty przekazywane w ramach 1,5% podatku i darowizn.

Podpisanie trzeciej zgody na udostępnianie Twoich danych osobowych przekazanych w związku z zawieranym Porozumieniem podmiotom współpracującym z Fundacją Avalon jest nieobowiązkowe. Zgodę należy jednak podpisać, jeśli chcesz, abyśmy na podstawie przesłanych nam materiałów (treść apelu i zdjęcie) oraz danych osobowych utworzyli dla Ciebie indywidualny profil w serwisach internetowych FaniMani lub Charytatywni Allegro, które umożliwiają gromadzenie dodatkowych środków na subkoncie.

Podpisanie czwartego oświadczenia jest warunkiem koniecznym, jeśli w Porozumieniu wskazani zostali Reprezentant lub/i Osoby Upoważnione. Oznacza ono, że osoby te wyraziły zgodę, by ich dane były przetwarzane na potrzeby utworzenia i prowadzenia subkonta.

Jeśli w momencie wypełniania Porozumienia do założenia subkonta w Fundacji Avalon nie podpiszesz którejś z nieobowiązkowych zgód, będzie można ją wyrazić w późniejszym czasie wypełniając druk dostępny poniżej: