Zrzutki Patronowane

Czym jest Zrzutka Patronowana na Zrzutka.pl?

Zrzutka Patronowana to narzędzie pozwalające utworzyć zbiórkę pieniężną online, o której prawdziwości zaświadcza Fundacja Avalon. Logo naszej organizacji zostanie automatycznie dodane do Twojej zbiórki, a zebrane środki będą przekazywane na Twoje subkonto.

Jesteś naszym Beneficjentem i chcesz aktywnie pozyskiwać środki na swoje subkonto? Zrzutka patronowana w serwisie Zrzutka.pl to idealne narzędzie, umożliwiające zbieranie pieniędzy na wybrany przez Ciebie cel.

Pamiętaj, że w okresie od 03.06.2024 roku do 31.12.2024 roku możesz skorzystać z akcji promocyjnej Fundacji Avalon „Zrzutka na 100%”, w której organizując swoją pierwszą zbiórkę, możesz otrzymać na swoje subkonto wpłatę darowizny bez pobierania przez Fundację opłaty manipulacyjnej.

O zasadach korzystania ze Zrzutek Patronowanych i udziału w akcji promocyjnej przeczytasz w poniższych regulaminach.