Subkonto w Fundacji Avalon

Jak Fundacja Avalon informuje o założeniu subkonta?

Od momentu otrzymania kompletu wymaganych dokumentów Fundacja Avalon zakłada subkonto w około 3 dni robocze. O założeniu subkonta Fundacja informuje mailowo, wysyłając wiadomość z nadanym indywidualnym identyfikatorem na adres podany przez beneficjenta w Porozumieniu. Od dnia otrzymania maila z numerem członkowskim subkonto jest już w pełni aktywne.

Nowi beneficjenci otrzymają również podpisane cyfrowo przez pracownika Fundacji Porozumienie i Regulamin. Podpis cyfrowy, który będzie dołączony do wygenerowanych przez system dokumentów, jest certyfikowany i równoznaczny z odręcznie złożonym podpisem – jest mu równy, co do wartości prawnej. W kolejnych mailach Fundacja przekaże najważniejsze informacje o działaniu założonego subkonta wraz z instrukcją dotyczącą tego jak wpłacać 1,5% oraz darowizny na leczenie, rehabilitacje, transport czy koszty życia codziennego.