Fizjoterapeuta/Fizjoterapeutka

Szukasz interesującej i twórczej pracy w organizacji pozarządowej? To może być praca właśnie dla Ciebie!

Fundacja Avalon, której wizją jest świat bez barier, gdzie osoby z niepełnosprawnościami są aktywne i mają równe szanse na realizację swoich planów oraz ambicji, poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: Fizjoterapeuta/Fizjoterapeutka.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Domaniewska 50a

Do Twoich zadań będzie należało:

• Prowadzenie indywidualnej terapii z Beneficjentami Fundacji w ramach projektów Centrum Pomocy Uchodźcom z Niepełnosprawnościami (beneficjenci ukraińsko- i rosyjskojęzyczni).
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej wg obowiązujących standardów.

Wyślij do nas CV, jeśli posiadasz:

• Dyplom ukończenia studiów wyższych z fizjoterapii.
  • Numer prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako fizjoterapeuta z pacjentami z niepełnosprawnością ruchową.
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy.
  • Przyjazne i empatyczne podejście do pacjenta.
  • Chęć zaangażowania się w działania wewnętrzne Fundacji.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

• Oferujemy umowę o pracę i wynagrodzenie w przedziale 6473-7624zł brutto.
  • Zapewniamy pracę pełną wyzwań, umożliwiających rozwój własnych kompetencji.
  • Jesteśmy dużą, rozpoznawaną organizacją pozarządową.
  • Oferujemy pracę w przyjaznym środowisku z ludźmi, którzy cenią uśmiech, wzajemną motywację i wsparcie, a także dobrą atmosferę.
  • Do umowy otrzymasz pakiet benefitów pozapłacowych.

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś/chciałabyś podjąć pracę od zaraz prześlij swoje CV na adres: [email protected] W tytule wiadomości wpisz nazwę stanowiska: fizjoterapeuta.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Fundację Avalon”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie danych do procesów przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam dla Fundacji Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym zgodę na archiwizację i wykorzystanie przekazanych przeze mnie dokumentów aplikacyjnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji”.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon- Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 349 97 71, 796 324 328 lub email: [email protected] Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected] Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko fizjoterapeuty/fizjoterapeutki, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody także do procesów przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz ich przenoszenia. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania.