Przejdź do głównej zawartości
Czas czytania: 2 min

Psycholog/Psycholożka – ½ etatu

Fundacja Avalon to jedna z największych organizacji pozarządowych w Polsce wspierających osoby z niepełnosprawnościami i przewlekle chore, powstała w 2006 roku, a od roku 2009 posiada status organizacji pożytku publicznego. Ma siedzibę w Warszawie, jednak swoim wsparciem obejmuje osoby potrzebujące z całej Polski. Fundacja oferuje pomoc potrzebującym w obszarze finansowym, a także prowadzi szereg programów społecznych i edukacyjnych, mających na celu aktywizację OzN i zmianę postrzegania osób z niepełnosprawnościami w polskim społeczeństwie.

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie indywidualnych konsultacji, terapii i udzielanie wsparcia beneficjentom Fundacji powyżej 18 roku życia.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej wg obowiązujących standardów.
  • Prowadzenie zajęć grupowych z zakresu technik oddechowych i relaksacji.
  • Wsparcie zespołu fizjoterapeutów w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych.
  • Udział w tworzeniu nowych projektów odpowiadających na potrzeby beneficjentów Fundacji w zakresie psychologii.

Nasze wymagania:

  • Otwartość i chęć poszerzania wiedzy z zakresu tematyki niepełnosprawności i rehabilitacji neurologicznej.
  • Zaangażowanie w działania wewnętrzne Fundacji.
  • Dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością ruchową oraz rozpoczęcie lub stan w trakcie procesu szkolenia w kierunku psychoterapii.

To oferujemy:

  • Umowa o pracę lub B2B.
  • Pracę pełną wyzwań, umożliwiających rozwój własnych kompetencji.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
  • Pracę w dużej, rozpoznawalnej organizacji pozarządowej.
  • Pracę w przyjaznym środowisku z ludźmi, którzy cenią uśmiech, wzajemną motywację i wsparcie, a także i dobrą atmosferę.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Stawka:
    • B2B: 70 zł brutto/godzina
    • UoP: 3812 – 4235 zł brutto (pół etatu)

Wyślij CV na adres: [email protected] , wpisując w tytule maila: Psycholog/Psycholożka.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Fundację Avalon.”

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie danych do procesów przyszłych rekrutacji, prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam dla Fundacji Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym zgodę na archiwizację i wykorzystanie przekazanych przeze mnie dokumentów aplikacyjnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji.” Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja AVALON Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36, 666 324 328 lub email: [email protected] Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected] Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Specjalisty/-tki Projektu, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody także do procesów przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz ich przenoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania.