Specjalista/Specjalistka ds. fundraisingu indywidualnego

Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią jednej z największych organizacji pozarządowych w Polsce. Nasza misja to nie tylko praca – to szansa na bycie częścią organizacji, która realnie zmienia życie innych. Razem pokonujemy bariery!

Co nas wyróżnia? Ciągłe poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań, dynamiczne projekty i zaangażowanie w zmianę społeczną. Jeśli chcesz być częścią tej misji i jednocześnie czerpać satysfakcję z pracy o wymiarze społecznym, to czekamy na Ciebie!

W związku z ciągłym rozwojem Działu Subkont Fundacja prowadzi rekrutację na stanowisko:

Specjalisty/Specjalistki ds. fundraisingu indywidualnego.

Wyślij nam swoje CV, jeśli:

• Twoją pracę cechuje dokładność i samodzielność połączona z umiejętnością komunikacji w kilkuosobowym zespole,
  • potrafisz planować i organizować działania projektowe,
  • masz doświadczenie w przeprowadzaniu zbiórek publicznych i/lub innej formie zbierania darowizn,
  • posiadasz doświadczenie w komunikacji i kontaktach z klientami, partnerami i podmiotami zewnętrznymi w formie telefonicznej, mailowej oraz spotkań osobistych,
  • czerpiesz radość z pomagania drugiemu człowiekowi i lubisz kontakt z ludźmi,
  • znasz środowisko organizacji pozarządowych,
  • Twoja dyspozycyjność jest w wymiarze 8h dziennie (7h w przypadku osób z orzeczeniem o niepełnosprawności).

Do Twoich obowiązków będzie należało:

• obsługa narzędzi i programów fundraisingowych, w szczególności zbiórki publicznej oraz zbiórek cowfundingowych,
  • poszukiwanie nowych narzędzi i ścieżek rozwoju fundraisingu na rzecz Beneficjentów Fundacji,
  • przygotowanie materiałów informacyjno-edukacyjnych o narzędziach fundraisingowych w Fundacji Avalon,
  • pośrednia i bezpośrednia komunikacja z Beneficjentami Fundacji,
  • przygotowywanie prostych raportów i prowadzenie dokumentacji wykonywanych działań.

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowa o pracę na pełen etat (lub inną, dogodną dla Ciebie formę zatrudnienia),
  • wynagrodzenie po 3-miesięcznym okresie próbnym w wysokości minimum 4526,99 zł netto (w trakcie okresu próbnego 4 243,99zł),
  • miejsce pracy stacjonarnej: biuro przy ul. Domaniewskiej w Warszawie,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym po pomyślnym zakończeniu okresu próbnego.

Warto do nas dołączyć, ponieważ:

• jesteśmy dużą i uznaną, a jednocześnie jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się organizacji pozarządowych w Polsce,
  • jesteśmy fajnym, różnorodnym, dynamicznym i wspierającym zespołem,
  • zyskasz satysfakcję z pracy o wymiarze społecznym, czując, że Twoja praca realnie zmienia codzienność osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych w całej Polsce,
  • możesz korzystać z dodatkowych benefitów pozapłacowych po okresie próbnym,
  • mamy wygodne biuro z pyszną kawą z ekspresu.
  • czekamy na Ciebie od zaraz, z perspektywą rozwoju, awansu i pozostania z nami na dłużej.

Jeżeli zainteresowało Cię powyższe ogłoszenie i chciałbyś_abyś podjąć pracę, prześlij swoje CV na adres: [email protected] w tytule wiadomości wpisz „Rekrutacja Specjalista”.

CV zbieramy do 31.08.2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Fundację Avalon.”

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie danych do procesów przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli:

Wyrażam dla Fundacji Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym zgodę na archiwizację i wykorzystanie przekazanych przeze mnie dokumentów aplikacyjnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji.” Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja AVALON Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36, 666 324 328 lub email: [email protected] Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected] Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowiskoSpecjalisty/Specjalistki ds. fundraisingu indywidualnego, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody także do procesów przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz ich przenoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania.