Joanna Zawadzka-Iwanek

Psycholożka Centrum Aktywnej Rehabilitacji Fundacji Avalon

Portret Joanny Zawadzkiej-Iwanek

Zajmuje się

Bliska jest jej praca w duchu dialogu motywującego i edukowanie ludzi o zdrowiu psychicznym. Prowadzi warsztaty psychoedukacyjne oraz treningi kreatywności. W swojej pracy kieruje się otwartością i uważnością na potrzeby drugiej osoby.

Z Fundacją Avalon związana od 2021 roku.

Wykształcenie

Absolwentka jednolitych studiów magisterskich z Psychologii (specjalność kliniczna) w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
Absolwentka przygotowania pedagogicznego na Uczelni Nauk Społecznych w Łodzi Aktualnie szkoli się w Akademii Motywacji i Edukacji na kierunku psychoterapia poznawczo-behawioralna z dialogiem motywującym.

Kursy

Ma wieloletnie doświadczenie pracy w interwencji kryzysowej i pomocy psychologicznej, które zdobyła m.in. w Centrum Wsparcia Fundacji ITAKI jako konsultantka i koordynatorka na linii dla osób w kryzysie psychicznym, Instytucie Psychiatrii i Neurologii jako psycholożka w zespole interwencji kryzysowej oraz terapeutka w Fundacji SCOLAR. Była związana z różnymi fundacjami i stowarzyszeniami, m.in. Fundacją ITAKA, Fundacją Styk, Polskim Czerwonym Krzyżem, Stowarzyszeniem Tutajteraz, Fundacją Scolar.

Prywatnie

W wolnym czasie lubi gotować i a także długie spacery z psem wzdłuż Wisły.