Magdalena Bartniczak

Główna Specjalistka ds. Rehabilitacji Avalon Kids, fizjoterapeutka Avalon Active

Portret Magdy Bartniczak

Zajmuje się

W Fundacji Avalon zajmuje się obowiązkami Głównego Specjalisty ds. Rehabilitacji w dziale Avalon Kids oraz indywidualną terapią pacjentów dorosłych ze schorzeniami neurologicznymi i ortopedycznymi.

Z Fundacją związana od 2014 roku.

Wykształcenie

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia.

Obecnie kontynuuje studia na kierunku psychologia.

Kursy

Ukończyła takie kursy jak: PNF podstawowy, kinesiotaping, koncepcja pracy z pacjentem w wodzie wg metody Halliwick, a także uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu terapii osteopatycznej: kręgosłup – osteopatyczna diagnostyka i leczenie, osteopatyczna diagnostyka i leczenie narządów trzewnych, osteopatyczne podejście do zaburzeń psychosomatycznych, fluids: osteopathic concepts, presentations of dysfunction and treatments, terapia czaszkowo-krzyżowa.

Prywatnie

Lubi spędzać aktywnie czas z ludźmi, grać w gry planszowe, jeździć na rowerze, pływać oraz zgłębiać wiedzę z zakresu psychosomatyki.