Szymon Chełstowski

Psycholog dziecięcy Centrum Aktywnej Rehabilitacji Fundacji Avalon

Portret Szymona Chełstowskiego

Zajmuję się

Psychologia to moja pasja. W swojej pracy stawiam na autentyczność, otwartość, szacunek do klientów. Staram się łączyć uzyskaną wcześniej i stale poszerzaną wiedzę akademicką z implikacjami praktycznymi, jakie z niej płyną. Głęboko wierzę, iż swoim zaangażowaniem, empatycznym podejściem skoncentrowanym na kliencie oraz świeżym spojrzeniem na różne aspekty profesji, jestem w stanie przyczynić się do wzrostu szeroko rozumianego dobrostanu moich podopiecznych, a także ich osobistego rozwoju.

Wykształcenie

Absolwent studiów jednolitych magisterskich na kierunku Psychologia o specjalności Psychologia kształtowania i modyfikacji zachowania na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Kursy

Certyfikowany trener umiejętności społecznych – certyfikat uzyskany w Fundacji Terapeutycznej.

Certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej – uprawnienia uzyskane w Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Integracji Sensorycznej (PSTIS).

Prywatnie

Pasjonat rozwoju osobistego, miłośnik tworzenia muzyki, adept treningów mieszanych sztuk walki i entuzjasta tańca towarzyskiego.