Yuliana Pogorila

Fizjoterapeutka Centrum Aktywnej Rehabilitacji Fundacji Avalon

Portret Yuliany Pogorili

Zajmuje się

W Fundacji Avalon pracuję z pacjentami z dolegliwościami neurologicznymi oraz ortopedycznymi, pomagając im odzyskać sprawność i poprawić jakość życia. W pracy stawiam na indywidualne podejście do pacjenta, łącząc nowoczesne metody fizjoterapii z elementami treningu funkcjonalnego oraz rehabilitacji neurologicznej. Koncentruję się na poprawie mobilności oraz wspieraniu pacjentów w powrocie do codziennych aktywności.

Z Fundacją związana od maja 2024.

Wykształcenie

Absolwentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie.

Kursy

Ukończyłam kursy PNF podstawowy i rozwijający, a także specjalistyczne szkolenie z rehabilitacji w przewlekłej hemiplegii. Regularnie uczestniczę w warsztatach, stale poszerzając swoją wiedzę i umiejętności, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby moich pacjentów.

Prywatnie

Lubię jeździć na nartach, aktywnie spędzać wolny czas oraz zwiedzać nowe miejsca, co dodaje mi energii i inspiracji zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.