Na grafice na tle serduszek znajduje się napis: Weź udział w czułym rozdaniu z Fundacją Avalon

Weź udział w konkursie „Czułe rozdanie” z okazji Walentynek i Dnia Singla!

Wczoraj było Święto Zakochanych, a dzisiaj – 15 lutego – obchodzimy Dzień Singla. Z tej podwójnej okazji zapraszamy do udziału w konkursie „Czułe rozdanie”, w którym chcemy poznać marzenia naszych podopiecznych o idealnej randce.

Czy takie spotkanie już Ci się przydarzyło? A może dopiero je planujesz? Przypominamy, że na randkę można zaprosić samego lub samą siebie – znaleźć chwilę na to, co sprawia nam przyjemność, a od dawna nie mieliśmy na to czasu. Podziel się z nami Twoją historią!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Jak widzisz swoją wymarzoną randkę?” w komentarzu pod postem konkursowym na naszym profilu na Facebooku (Fundacja Avalon | Warsaw | Facebook). Na odpowiedzi czekamy do 26 lutego do końca dnia. Trzy najciekawsze komentarze zostaną nagrodzone zestawem walentynkowych upominków od Fundacji Avalon!

Zachęcamy do udziału w zabawie – powodzenia!