Na grafice napis: Jesteśmy na Instagramie! Obserwuj nas, by być na bieżąco. fundacjaavalon

Fundacja Avalon od teraz także na Instagramie!

Od dziś podopieczni, darczyńcy oraz wszyscy przyjaciele Fundacji Avalon mogą śledzić działania organizacji także na Instagramie. Dotychczas w tym kanale obecne były dwa projekty – Sekson oraz Avalon Extreme. To nowy rozdział w rozwoju komunikacyjnym Fundacji, która stawia na bycie bliżej swoich obecnych i przyszłych podopiecznych, darczyńców, sympatyków i otwarcie się na nowych użytkowników serwisu.

Obecnie Instagram to platforma, na której nie tylko publikuje się ładne zdjęcie, a przede wszystkim wartościowe treści. W komunikacji na Instagramie Fundacja Avalon stawia przede wszystkim na kontent edukacyjno-informacyjny. Fundacyjny Dział Subkont systematycznie będzie publikował na nim bieżące treści, dzięki którym obserwujący będą mogli m.in. dowiedzieć się, jak założyć i korzystać z subkonta, w jaki sposób wypłacać wnioski i odliczać darowiznę od podatku, poznają również narzędzia gromadzenia darowizn i sposoby apelowania o wsparcie. Na Instagramie Fundacji nie zabraknie również ważnych dyskusji związanych ze sprawami OzN w Polsce, znajdą się tam także najważniejsze informacje o działalności organizacji. Fundacja Avalon to także ludzie, dlatego na uruchomionym koncie użytkownicy będą mieli możliwość poznania pracy organizacji od wewnątrz i wykonywania przez jej pracowników codziennych obowiązków, takich jak przyjmowanie wniosków, przygotowywanie ulotek, czy po prostu codzienne funkcjonowanie działów.

Warto obserwować nasze konto i używać hasztagu #fundacjaavalon, by być na bieżąco i mieć dodatkowe źródło praktycznej wiedzy. To także dobry sposób na dzielenie się z innymi swoimi przeżyciami i doświadczeniami w ramach świata Fundacji Avalon. Chcemy, aby każdy użytkownik, który kliknie „Obserwuj” i obdarzy nas zaufaniem, otrzymywał od nas w zamian wartościowe, ciekawe, przydatne a nawet inspirujące materiały – podkreśla Helena Szczuka, koordynator działu Komunikacji i Promocji Fundacji Avalon.

Zachęcamy do dołączenia do instagramowej społeczności Fundacji Avalon pod poniższym linkiem: LINK.