Środki na subkoncie

Jak zalogować się do Panelu Logowania?

Panel Logowania jest serwisem internetowym udostępnianym przez Fundację Avalon, w momencie podpisania Porozumienia i utworzenia subkonta dla osoby niepełnosprawnej lub przewlekle chorej.

Zapewnia dostęp do historii operacji (wypłat i wpłat darowizn, 1,5%), stanu subkonta, materiałów edukacyjnych i formularzy oraz aktualnych informacji dotyczących subkonta.

Aby zalogować się do Panelu Logowania należy wejść na stronę Fundacji Avalon i wybrać przycisk zaloguj się do subkonta. Jako login prosimy podać swój numer subkonta (sam numer bez nazwiska). Pierwszorazowym przypisanym hasłem jest numer PESEL beneficjenta, który ma założone subkonto. Hasło można w dowolnej chwili zmienić korzystając z takiej opcji po zalogowaniu się do subkonta.