Miłosz Skorupski

Fizjoterapeuta Centrum Aktywnej Rehabilitacji Fundacji Avalon

Portret Miłosza Skorupskiego

Zajmuje się

W Fundacji Avalon zajmuje się współpracą z pacjentami z bólami kręgosłupa, skoliozą oraz chorobami neurologicznymi takimi jak SM czy MPD. W swojej pracy kładzie duży nacisk na zaktywizowanie i przeniesienie odpowiedzialności na pacjenta.  Zależy mu na tym by rehabilitacja była dla pacjenta atrakcyjnie i aktywnie spędzonym czasem.

Z Fundacją Avalon związany od lutego 2022 roku.

Wykształcenie

Studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie

Kursy

Ukończył kursy: metoda PNF – kurs podstawowy, masażu tkanek głębokich, diagnostyki i fizjoterapii w urazach stawu kolanowego, igłoterapii suchej.

Prywatnie

Zawodowo i hobbystycznie zajmuje się również narciarstwem zjazdowym – jest instruktorem. Wolny czas lubi spędzać aktywnie czy to na bieganiu, graniu w tenisa czy piłkę nożną. Lubi każdą formę aktywności ruchowej, próbuje nowych wyzwań sportowych jak wakeboarding czy padel. Oprócz sportu jego drugą pasją są podróże. Do tej pory był w Brazylii, Korei Południowej czy Indonezji. Jego największym podróżniczym marzeniem jest pojechanie do Nowej Zelandii.