Ikonka kursora, który najeżdża na symbol gwiazdki obok tekstu.

Połączenie serwisów i nowa odsłona strony internetowej Fundacji Avalon

Fundacja Avalon ogłasza, że wszystkie jej strony internetowe zostały połączone w jedną. Od teraz na zintegrowanej platformie użytkownicy będą mieli dostęp do pełnej oferty Fundacji, w tym programów wsparcia, wydarzeń oraz materiałów edukacyjnych. Wszystkie treści ze stron Projektu Sekson (www.sekson.pl) oraz Avalon Extreme (www.avalonextreme.pl) zostały przeniesione na stronę Fundacji.

Ta zmiana ma na celu uproszczenie dostępu do informacji i usług oferowanych przez Fundację. Dzięki temu użytkownicy będą mogli łatwiej korzystać z dostępnych zasobów w jednym miejscu. Nie będą musieli też przemieszczać się między różnymi serwisami, co zaoszczędzi czas i ułatwi znalezienie potrzebnych informacji.

Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa spełni oczekiwania naszych użytkowników. Zachęcamy do śledzenia naszych aktualności i innych informacji, które pojawiają się na stronie!